HOŞ GELDİNİZ

SEHER  KIZ ÖĞRENCİ EVLERİ Trabzon’daki üniversite ve yüksek okullarda okuyan kız öğrenciler düşünülerek yapılmıştır, Trabzon'un en nezih semtlerinden biri olan Konaklar mahallesi, üzerindedir. KTÜ'sine yürüyerek 5 dakikalık mesafededir. Kullanım alanlarının genişliği ve ferahlığı bakımından resmi teftişlerde varılan kanı itibariyle 50 olması gereken yatak sayısı 38 ile sınırlı tutulmuştur. Amaç olarak öğrencilerimizin rahat etmeleri ve ev ortamını yaşamları esas alınmıştır. 

SEHER KIZ ÖĞRENCİ EVLERİ

Konaklar mah. Dirlik sok. Seher abart. No:23 

Ortahisar/Trabzon

 

galipsafa_AKTURK@hotmail.com

 

Tel 1:05322078464

Tel 2:05323461761

odalar

STANDAR ODALAR

Her katta 3 daire ve dairelerde 2-3 kişi kapasitesi bulunan odalar.

ÇATI KATI ODALAR

Katta 3 daire ve daireerda 2 kişi kapasitesi bulunan odalar.(Bu odaların teras imkanı vardır)

hakkımızda

Yeni hizmete açılan kız öğrenci yurdumuz kaliteli, temiz, güvenli ve güler yüzlü hizmet ilkesi ile siz değerli Üniversite öğrencilerimizin beğenisine sunulmuştur. Yurdumuz toplam 38 öğrenci kapasiteli olupTrabzon,nın en nezih semtlerinden Konaklar mahallesinde bulunmaktadır.


Güvenli,temiz,aile ortamında öğrenci yurdu işletmek ilkesi ile yola çıkan kurumumuz Trabzon dışından Üniversite öğrenimi için gelen öğrencilerimize aile ortamı sıcaklığında  hizmet vermektedir. Tamamı yeni ve en kalitelilerden seçilmiş mobilya ve malzemelerimiz genç üniversitelilerin hizmetine sunulmuştur.

© 2023 Butik Otel. Wix.com ile kurulmuştur.

    This site was designed with the
    .com
    website builder. Create your website today.
    Start Now